Поверхневий насос Watomo Silver 100 AF
Watomo Silver 100 AF відцентровий 3.3 м³/год3.6 м³/год |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Watomo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Watomo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Watomo Silver 100 AF
Насос поверхностный Watomo SILVER 100 AF | 2 623 грн. |
Насос Watomo SILVER 100 AF (official, 161AF00J) | 2 512 грн. |
Поверхневий насос Watomo SILVER 100 AF | 2 614 грн. |
Насос Watomo SILVER 100 AF | 2 499 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Watomo Silver 100 AF:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Watomo Silver 100 AF
Ціни на Watomo Silver 100 AF |
---|---|---|---|---|
Watomo Silver 100 AF | від 2 499 грн. | 4 пропозиції | ||
Watomo Silver 100 CF | від 2 967 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →