Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE604 12 ТБ 0F30146 (0F30146)
Відео 3Фото 3 |
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE604 12 ТБ 0F30146 |
|
Серія жорстких дисків HC500 з гелієвим наповненням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE604 12 ТБ 0F30146
Усі ціни 29 →Внутрішній жорсткий диск Hgst Ultrastar He12 12 Tb (HUH721212ALE604 / 0F30 | 13 320 грн. |
Жорсткий диск 3.5" WD Ultrastar DC HC520 12TB SATA/256MB (HUH721212ALE604/ | 13 109 грн. |
Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC520 (He12) 12 TB (HUH721212ALE604/0F30146) | 13 315 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 12TB WD (0F30146 / HUH721212ALE604) | 13 509 грн. |
Жесткий диск Western Digital Ultrastar DC HDD Server HE12 HUH721212ALE604 | 13 358 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE604
Ціни на WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE604 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212AL5204 12 ТБ 0F29532 | від 11 249 грн. | 22 пропозиції | ||
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212AL4204 12 ТБ 0F29562 | від 16 805 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE600 12 ТБ 0F30144 | від 13 333 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE604 12 ТБ 0F30146 | від 12 589 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →