NAS-сервер WD My Cloud PRO PR4100 32 ТБ
Відео 4Фото 8 |
WD My Cloud PRO PR4100 32 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD My Cloud PRO PR4100 32 ТБ
WD My Cloud PR4100 32TB (WDBNFA0320KBK-EESN) | 76 547 грн. |
WD My Cloud PR4100 32TB (WDBNFA0320KBK-EESN) | 78 414 грн. |
WD My Cloud PR4100 32TB (WDBNFA0320KBK-EESN) | 74 680 грн. |
Відеоогляди
Модификації WD My Cloud PRO PR4100
Ціни на WD My Cloud PRO PR4100 |
---|---|---|---|---|
WD My Cloud PRO PR4100 8 ТБ | від 39 680 грн. | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud PRO PR4100 16 ТБ | від 52 920 грн. | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud PRO PR4100 24 ТБ | від 67 320 грн. | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud PRO PR4100 32 ТБ | від 74 680 грн. | 4 пропозиції | ||
WD My Cloud PRO PR4100 без HDD | від 151 946 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →