Карта пам'яті WD Purple QD101 microSD 256 ГБ (WDD256G1P0C)
Відео 5Фото 6 |
WD Purple QD101 microSDXC 256Gb |
|
Великий робочий ресурс
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Purple QD101 microSD 256 ГБ
Усі ціни 13 →Карта памяти Western Digital MEMORY MICRO SDXC QD101 256GB UHS-I WDD256G1P | 2 522 грн. |
Карта памяти Wd 256GB microSDXC UHS-I Class 10 QD101 Purple (WDD256G1P0C) | 2 609 грн. |
Карта пам'яті Wd 256GB microSDXC UHS-I Class 10 QD101 Purple (WDD256G1P0C) | 2 613 грн. |
Карта памяти WD 256GB microSDXC class 10 UHS-I (WDD256G1P0C) WDD256G1P0C | 2 378 грн. |
WD 256 GB microSDXC UHS-I Class 10 Purple QD101 WDD256G1P0C | 2 490 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Purple QD101 microSD
Ціни на WD Purple QD101 microSD |
---|---|---|---|---|
WD Purple QD101 microSD 64 ГБ | від 554 грн. | 19 пропозицій | ||
WD Purple QD101 microSD 128 ГБ | від 1 242 грн. | 22 пропозиції | ||
WD Purple QD101 microSD 256 ГБ | від 2 378 грн. | 13 пропозицій | ||
WD Purple QD101 microSD 1 ТБ | від 9 840 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →