Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC530 WUH721414ALE6L4 14 ТБ 6L4 SATA
Відео 3 |
WD Ultrastar DC HC530 WUH721414ALE6L4 14 ТБ 6L4 SATA |
|
Серія жорстких дисків HC500 з гелієвим наповненням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Ultrastar DC HC530 WUH721414ALE6L4 14 ТБ 6L4 SATA
Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC530 SATA (WUH721414ALE6L4/0F31284) Ultrast | 18 769 грн. |
WD Ultrastar 14TB DC HC530 (0F31284) | 13 760 грн. |
WD Ultrastar 14TB DC HC530 (0F31284) | 14 104 грн. |
WD Ultrastar 14TB DC HC530 (0F31284) | 14 448 грн. |
Жорсткий диск 14ТБ HGST by WD Ultrastar DC HC530 SATA (WUH721414ALE6L4/0F3 | 13 932 грн. |
Відеоогляди
Модификації WD Ultrastar DC HC530 WUH721414ALE6L4
Ціни на WD Ultrastar DC HC530 WUH721414ALE6L4 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HC530 WUH721414ALE6L4 14 ТБ 6L4 SATA | від 13 760 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC530 WUH721414ALE604 14 ТБ 604 SATA | від 10 608 грн. | 17 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC530 WUH721414AL5204 14 ТБ SAS | від 17 040 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →