Жорсткий диск WD Purple Pro WD142PURP 14 ТБ
Відео 10Фото 2 |
WD Purple Pro WD142PURP 14 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Purple Pro WD142PURP 14 ТБ
Усі ціни 47 →Жесткий диск 3.5" 14TB WD (WD142PURP) | 16 169 грн. |
Накопичувач HDD SATA 14.0TB WD Purple Pro 7200rpm 512MB (WD142PURP) WD142P | 15 018 грн. |
Жесткий диск WD Purple Pro 14.0TB7200rpm 512MB (WD142PURP) WD142PURP | 15 443 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Purple Pro 14 Tb (WD142PURP) | 15 551 грн. |
WD WD141PURP | 14 880 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Purple Pro WD142PURP
Ціни на WD Purple Pro WD142PURP |
---|---|---|---|---|
WD Purple Pro WD8001PURP 8 ТБ | від 8 763 грн. | 53 пропозиції | ||
WD Purple Pro WD101PURP 10 ТБ | від 11 619 грн. | 50 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD121PURP 12 ТБ | від 12 275 грн. | 54 пропозиції | ||
WD Purple Pro WD142PURP 14 ТБ | від 14 868 грн. | 48 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD181PURP 18 ТБ | від 15 490 грн. | 47 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD221PURP 22 ТБ | від 22 043 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →