Жорсткий диск WD Gold Enterprise Class WD201KRYZ 20 ТБ
Відео 4Фото 4 |
WD Gold Enterprise Class WD201KRYZ 20 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Gold Enterprise Class WD201KRYZ 20 ТБ
Усі ціни 34 →Жесткий диск 3.5" 20TB WD (WD202KRYZ) | 22 311 грн. |
Western Digital WD202KRYZ | 21 410 грн. |
Жесткий диск WD Gold 20TB 3.5" 7200 512MB SATA (WD202KRYZ) WD202KRYZ | 22 718 грн. |
Жорсткий диск WD 20TB 3.5" 7200 512MB SATA Gold WD202KRYZ | 22 524 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Gold 20 Tb (WD202KRYZ) | 22 086 грн. |
ще 20 пропозицій
1 0 2 2 |
Переплатив, узяв диск максимальної ємності. А він помер у перший тиждень використання. Повернув за гарантією. Об'єм, швидкість, тривала гарантія. Шум, смерть у перший тиждень використання. Антон: користуюся WD WD181KRYZ менше місяця |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
Модификації WD Gold Enterprise Class WD201KRYZ
Ціни на WD Gold Enterprise Class WD201KRYZ |
---|---|---|---|---|
WD Gold Enterprise Class WD1005FBYZ 1 ТБ | від 3 998 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD2005FBYZ 2 ТБ | від 5 150 грн. | 47 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD4003FRYZ 4 ТБ | від 6 175 грн. | 53 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD6003FRYZ 6 ТБ | від 8 800 грн. | 50 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD8004FRYZ 8 ТБ | від 9 877 грн. | 44 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD102KRYZ 10 ТБ | від 11 228 грн. | 48 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD121KRYZ 12 ТБ | від 13 760 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD141KRYZ 14 ТБ WD141KRYZ | від 15 145 грн. | 6 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD161KRYZ 16 ТБ | від 17 457 грн. | 10 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD181KRYZ 18 ТБ | від 18 443 грн. | 40 пропозицій | ||
WD Gold Enterprise Class WD201KRYZ 20 ТБ | від 21 094 грн. | 34 пропозиції | ||
WD Gold Enterprise Class WD221KRYZ 22 ТБ | від 24 573 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →