Мангал / барбекю Weber Go Anywhere Charcoal 1131004 (1131004)
Відео 2Фото 2 |
Weber Go Anywhere Charcoal 1131004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weber Go Anywhere Charcoal 1131004
Усі ціни 9 →Вугільний гриль Weber Go-Anywhere, чорний (1131004) | 7 349 грн. |
Угольный гриль Weber Go-Anywhere черный 1131004 | 7 349 грн. |
Гриль вугільний Weber Go-Anywhere, чорний 1131004 | 6 609 грн. |
Вугільний гриль Go-Anywhere чорний Weber 1131004 | 7 349 грн. |
Гриль угольный Weber Go-Anywhere Holzkohle Black (1131004) | 7 349 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди