Мангал / барбекю Weber Smokey Joe Premium 1125004
Відео 1Фото 5 |
Weber Smokey Joe Premium 1125004 |
|
Гриль з мірною кошиком для брикетованого вугілля і скобою для перенесення гриля з фіксацією кришки. Модель можлива в чорному, коричневому, сірому, червоному, зеленому, блакитному колірному варіанті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weber Smokey Joe Premium 1125004
Усі ціни 8 →Гриль вугільного перенесення WEBER SMOKEY JOE PREMIM 37 см - 1121004 | 6 089 грн. |
Набір Вугільний гриль Weber Smokey Joe Premium 37 см Black + Стартер для р | 5 207 грн. |
Вугільний гриль Weber Smokey Joe Premium 37 см Black (1121004) | 3 899 грн. |
Вугільний гриль WEBER Smokey Joe Premium, 37 см, чорний (1121004) | 6 299 грн. |
Вугільний гриль Weber Smokey Joe Premium 37 см | 6 299 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди