Гейнер Weider Giant Mega Mass 4000 3 кг
Фото 4 |
Weider Giant Mega Mass 4000 3 kg 3 кг7 кг |
|
Креатин марки Creapure. Вітаміни і мінерали в складі. Низький вміст жиру. 5 варіантів смаку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weider Giant Mega Mass 4000 3 кг
Вітамінний Weider MEGA MASS 4000 3кг Смак Полуниці | 2 818 грн. |
Гейнер Weider MEGA MASS 4000 3кг Смак Шоколад | 2 818 грн. |
Вітамінний Weider MEGA MASS 4000 3кг Смак Ваніль | 2 818 грн. |
Модификації Weider Giant Mega Mass 4000
Ціни на Weider Giant Mega Mass 4000 |
---|---|---|---|---|
Weider Giant Mega Mass 4000 3 кг | від 2 818 грн. | 3 пропозиції | ||
Weider Giant Mega Mass 4000 7 кг | від 4 129 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →