Протеїн Weider Gold Whey 0.5 кг
Відео 3 |
Weider Gold Whey 0.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weider Gold Whey 0.5 кг
Усі ціни 6 →Протеин Weider Gold Whey, 500 грамм Молочный шоколад CN1117-8 | 965 грн. |
Протеїн Weider Whey Gold 500г Смак Ваніль | 1 208 грн. |
Протеин Weider Gold Whey, 500 грамм Ваниль CN1117-3 | 965 грн. |
Протеїн Weider Whey Gold 500г Смак Молочний шоколад | 1 208 грн. |
Протеїн Weider Gold Whey 500 g /16 servings/ Milk Chocolate | 1 174 грн. |
Протеїн Weider Gold Whey 500 g /16 servings/ Vanilla Fresh | 1 174 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →