Витяжка Weilor PDS 6140 BL 750 LED Strip чорний
Фото 6 |
Weilor PDS 6140 BL 750 LED Strip чорний потужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weilor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weilor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weilor PDS 6140 BL 750 LED Strip чорний
Усі ціни 23 →Weilor Weilor PDS 6140 BL 750 LED Strip | 5 524 грн. |
Кухонна витяжка Weilor PDS 6140 BL 750 LED strip | 5 524 грн. |
Витяжка декоративна похила WEILOR PDS 6140 BL 750 LED Strip | 5 304 грн. |
Вытяжка Weilor Pds 6140 Bl 750 Led | 5 524 грн. |
Витяжка WEILOR PDS 6140 BL 750 LED | 5 524 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Weilor PDS 6140 BL 750 LED Strip
Ціни на Weilor PDS 6140 BL 750 LED Strip |
---|---|---|---|---|
Weilor PDS 6140 WH 750 LED Strip білий | від 5 165 грн. | 24 пропозиції | ||
Weilor PDS 6140 BL 750 LED Strip чорний | від 5 165 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →