Витяжка Weilor Slimline WP 6230 WH 1000 LED білий
Фото 10 |
Weilor Slimline WP 6230 WH 1000 LED білий потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weilor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weilor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weilor Slimline WP 6230 WH 1000 LED білий
Усі ціни 25 →Weilor Weilor Slimline WP 6230 WH 1000 LED | 6 999 грн. |
Кухонна витяжка Weilor Slimline WP 6230 WH 1000 LED | 6 999 грн. |
Витяжка декоративна Т-подібна WEILOR Slimline WP 6230 WH 1000 LED | 6 720 грн. |
WEILOR Slimline WP 6230 WH 1000 LED | 6 999 грн. |
Вытяжка Weilor Wp 6230 Wh 1000 Led | 6 669 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →