Витяжка Weilor WGS 6230 BL 1000 LED чорний (0380005)
Фото 7 |
Weilor WGS 6230 BL 1000 LED чорний потужна нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weilor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weilor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weilor WGS 6230 BL 1000 LED чорний
Усі ціни 21 →Weilor Weilor WGS 6230 BL 1000 LED | 7 999 грн. |
Кухонна витяжка Weilor WGS 6230 BL 1000 LED | 7 999 грн. |
Витяжка декоративна зі склом WEILOR WGS 6230 BL 1000 LED | 7 680 грн. |
Вытяжка Weilor Wgs 6230 Bl 1000 Led | 8 000 грн. |
WEILOR WGS 6230 BL 1000 LED | 7 599 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Weilor WGS 6230 BL 1000 LED
Ціни на Weilor WGS 6230 BL 1000 LED |
---|---|---|---|---|
Weilor WGS 6230 SS 1000 LED нержавіюча сталь | від 7 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Weilor WGS 6230 BL 1000 LED чорний | від 7 215 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →