Сумка для камери Wenger TechPack 14 (606488)
Відео 2Фото 8 |
Wenger TechPack 14 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wenger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wenger.
Купити Wenger TechPack 14
Усі ціни 16 →Рюкзак для фотоапарата і ноутбука 14" Wenger Weekend Lifestyle, TechPack ( | 3 999 грн. |
WENGER Weekend Lifestyle, TechPack (чёрный) (606488) | 3 999 грн. |
Рюкзак для ноутбука Wenger 14" TechPack black (606488) | 4 685 грн. |
Рюкзак Wenger 14" TechPack (606488) | 5 699 грн. |
Рюкзак для фото/ноутбука, WengerTechPack 14", чорний 606488 | 5 699 грн. |
Основою парку продукції швейцарського бренду Wenger є всілякі сумки та аксесуари для подорожей. Також дещо цікаве портфоліо марки знайдуть послідовники жанру професійної фотозйомки. Зокрема, для них припасений практичний рюкзак TechPack 14.
Поміститься все!
Виріб підходить для транспортування за плечима фотоапаратури, ноутбука, планшета і супутньої дріб'язку. Головний відсік рюкзака вміщує «тушку» камери, пару-трійку запасних об'єктивів до неї, зовнішню фотоспалах, зарядку і запасні акумулятори. Простір у ньому легко трансформується за допомогою знімних м'яких перегородок. Ця зона знаходиться «під прикриттям» практичною кришки з окремими кишенями під планшет (до 10 дюймів) і ноутбук (до 14 дюймів).
Бічні «крильця»
Швидкий доступ до інтер'єру рюкзака забезпечують бічні кишеньки на блискавці (з обох сторін). Через них можна отримати, наприклад, спалах або змінний об'єктив, не втрачаючи дорогоцінні секунди на розстібання основного відділення. У цих же «крильцях» мешкають сітчасті кишеньки під запасні картки пам'яті, світлофільтри, чистячі олівці і т. ін.
Позитивна картина
На випадок несприятливих погодних умов в нижньому кишені рюкзака прихований повнорозмірний чохол-дощовик. Доповнюють картину по моделі непомітні, на перший погляд, корисності: фіксатор для розміщення рюкзака на телескопічній ручці валізи, ремені для перенесення штатива, дихаюча спинка з системою циркуляції повітря AirFlow, м'які плечові лямки. Носити рюкзак буде зручно і в умовах мегаполісу, і в міні-подорожі без нічого.