Компресор Werk BM-2T50N 50 л (60512)
Відео 2Фото 4 |
Werk BM-2T50N 24 л50 л |
|
Колеса.
Пересувна компресорна станція для майстерні чи гаража. Працює від побутової електричної мережі. Оснащена електродвигуном потужністю 1.5 кВт. Згідно з паспортними даними, під час роботи щохвилини всмоктує по 200 літрів повітря (продуктивність на виході менша). Стискання повітря здійснюється за допомогою одноциліндрової поршневої компресорної головки. Компресор Werk BM-2T50N нагнітає повітря у 50-літровий ресивер, розвиваючи тиск до 8 бар. Тиск на виході можна регулювати за допомогою редуктора з манометром. Для підключення пневмоінструменту (фарбопульту, степлера, гайковерта або ін.) передбачено один штуцер із муфтою швидкознімного з'єднання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Werk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Werk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Werk BM-2T50N 50 л
Усі ціни 29 →Компрессор Werk BM-2T50N 60512 | 7 650 грн. |
Компрессор масляный Werk BM-2T50N (60512) | 5 890 грн. |
WERK BM-2T50N | 5 975 грн. |
Компрессор Werk BM-2T50N (NEW) | 6 138 грн. |
Компресор WERK BM - 2T50N | 8 770 грн. |
ще 20 пропозицій
Працюю в комп. сервісі Використовуємо як продування комп'ютерів принтерів працюємо щодня техніки багато за 8 років нічого не сталося надійна популярна модель за цю ціну їх немає Sanya Vasilev: користуюся Werk BM-2T50N більше року |
Користуємося ним на роботі 2 роки без нарікань) Ціна За таку ціну немає. користуюся Werk BM-2T50N більше року |
За такі гроші у гаражі супер Немає щойно купив(ла) Werk BM-2T24N рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
anonim
1 липня 2017, 16:10
Двигатель останавливается до срабатывания автоматики #
Компрессор качает до 5-6 бар двигатель идет в нагрузку и останавливается, до срабатывания автоматики недотягивает, нужно бросать все и бежать спотыкаясь чтобы отключить вручную, шланг 20 метров, удлинителя нету, что с ним нетак? Компрессору два дня и уже лажа...
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель BM-2T24N — об'єм ресивера 24 л
- Модель BM-2T50N — об'єм ресивера 50 л
Модификації Werk BM-2T50N
Ціни на Werk BM-2T50N |
---|---|---|---|---|
Werk BM-2T24N 24 л | від 4 200 грн. | 29 пропозицій | ||
Werk BM-2T50N 50 л | від 5 797 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →