Фарбопульт Werk HVLP-1430 (87491)
Фото 4 |
Werk HVLP-1430 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Werk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Werk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Werk HVLP-1430
Усі ціни 6 →Краскопульт Werk HVLP-1430 | 891 грн. |
Фарбопульт WERK- HVLP-1430 (87491) | 845 грн. |
Werk HVLP-1430 | 839 грн. |
Пневматичний фарборозпилювач Werk HVLP-1430 87491 | 839 грн. |
Фарбопульт Werk HVLP-1430 (BP87491) | 845 грн. |
Фарбопульт Werk HVLP-1430 (BP87491) | 1 578 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →