Набір інструментів Werker UN-1108P-6 (1212590)
Werker UN-1108P-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Werker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Werker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Werker UN-1108P-6
Усі ціни 8 →Набір інструментів Werker 108 одиниць (UN-1108П-6) 28046 | 2 244 грн. |
1/4 1/2 108 предм 6-гран Автомобільний набір ручного інструменту інструмен | 2 292 грн. |
Набір інструментів Werker 1/2", 1/4" 108 предметів (UN-1108П-6) | 2 356 грн. |
Універсальный набір инструмента 108 предметів 1/4 та 1/2 Werker UN-1108П-6 | 2 250 грн. |
Werker. Універсальний набір інструменту 1/4" & 1/2", 108 предм. (6 гран.) | 2 354 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →