Вантажна шина West Lake AT555 435/50 R19.5 160J
Виберіть розмір вантажної шини
West Lake AT555 435/50 R19.5 160J 435/50 R19.5 " 160 J 435/50 R19.5 " 160 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог West Lake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі West Lake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити West Lake AT555 435/50 R19.5 160J
Westlake AT555 (причіпна вісь) 435/50 R19.5 160J | 19 500 грн. |
WestLake AT555 (прицепная) 435/50 R19.5 160J 20PR | 14 805 грн. |
Westlake AT555 (прицепная ось) 435/50 R19.5 160J | 19 500 грн. |
Westlake AT555 (причіпна вісь) 435/50 R19.5 160J | 19 500 грн. |
Модификації West Lake AT555 435/50 R19.5 160J
Ціни на West Lake AT555 435/50 R19.5 160J |
---|---|---|---|---|
West Lake AT555 435/50 R19.5 160J | від 14 805 грн. | 4 пропозиції | ||
West Lake AT555 435/50 R19.5 160K | від 18 463 грн. | 4 пропозиції |