Вантажна шина West Lake CM770 445/95 R25 174F
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
West Lake CM770 445/95 R25 174F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог West Lake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі West Lake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити West Lake CM770 445/95 R25 174F
WestLake CM770 (индустриальная) 445/95 R25 174F | 53 960 грн. |
WestLake CM770 (445/95R25 174F) | 54 775 грн. |
Шина WestLake CM770 (індустріальна) 445/95 R25 174F | 59 098 грн. |
Схожі