Конвектор WetAir WCH-1500EW 1.5 кВт
Фото 4 |
WetAir WCH-1500EW 1.5 кВт2 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WetAir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WetAir.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WetAir WCH-1500EW 1.5 кВт
Усі ціни 14 →Конвектор WetAir wch-1500ew | 2 108 грн. |
Електроконвектор WetAir WCH-1500EW | 2 219 грн. |
Конвектор WetAir WCH-1500EW | 2 282 грн. |
Обогреватель WetAir WCH-1500EW | 2 070 грн. |
Обігрівач WetAir WCH-1500EW | 2 809 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації WetAir WCH-1500EW
Ціни на WetAir WCH-1500EW |
---|---|---|---|---|
WetAir WCH-1500EW 1.5 кВт | від 1 899 грн. | 14 пропозицій | ||
WetAir WCH-2000EW 2 кВт | від 1 667 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →