Насосна станція Wetron 775038/24
Фото 4 |
Wetron 775038/24 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wetron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wetron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wetron 775038/24
Усі ціни 12 →Насосная станция Wetron 1.1 кВт 70 л/хв 24 л 775038/24 | 4 293 грн. |
Насосная станция Wetron 1.1кВт Hmax 52м Qmax 70л/мин (самовсасывающий насо | 4 825 грн. |
Wetron Wetron JET100AA5 (775038/24) 775038/24 | 4 969 грн. |
Станція Wetron 1.1кВт Hmax 52м Qmax 70л/хв 24 л (775038/24) | 4 969 грн. |
Насосна станція відцентрова Wetron 1.1кВт Hmax 52м Qmax 70л/хв (самовсмоку | 4 848 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →