Витяжка Whirlpool AKR 559/3 IX нержавіюча сталь
Фото 5 |
Whirlpool AKR 559/3 IX нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool AKR 559/3 IX нержавіюча сталь
Усі ціни 11 →WHIRLPOOL AKR 559/3 IX | 7 520 грн. |
Вытяжка Whirlpool Akr 559/3IX | 8 171 грн. |
Whirlpool AKR 559/3 IX | 7 290 грн. |
Витяжка Whirlpool AKR 559/3 IX | 7 286 грн. |
Витяжка Т-подібна Whirlpool AKR 559/3 IX | 7 320 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →