Духова шафа Whirlpool AKZ9 6230 NB (859991530390)
Фото 11 |
Whirlpool AKZ9 6230 NB |
|
Сучасна духова шафа успішно поєднує в собі стильний дизайн, зручне управління, велику ємність, технології для більш ефективної роботи і невисокий цінник. В першу чергу це прилад об'єму XXL (73 літри) з можливістю вибору серед п'яти різних позицій ДЕК. Такі розміри дозволяють готувати їжу у великих кількостях, причому без втрати якості: технологія примусової вентиляції подбає про рівномірному запіканні на різних рівнях, а функція Cook3 дає можливість готувати до трьох страв одночасно без змішування смаків і запахів.
Ще однією відмінною здатністю моделі стала функція 6th Sense: система пропонує шість часто використовуваних видів страв (запіканка, м'ясо, хліб, піца, кондитерські вироби і інтенсивна готування для великих шматків м'яса) і сама підбирає оптимальну температуру і час. Крім того, Whirlpool AKZ9 6230 NB пропонує більш стандартні режими нагріву начебто гриля і конвекції і опцію Ready2Cook для швидкого досягнення необхідної температури без попереднього розігріву духовки.
А ще модель зручна у використанні і досить економна, про що свідчить Клас енергоефективності а+. Спеціальні каталітичні панелі всередині вбирають залишки жиру і їжі, полегшуючи очищення, автодоводчик SoftClosing не дає дверцятах закриватися, а для управління призначені сенсорні кнопки, поворотний регулятор і два невеликих дисплея з усією необхідною інформацією про роботу пристрою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool AKZ9 6230 NB
Усі ціни 70 →Встраиваемый духовой шкаф WHIRLPOOL AKZ9 6230 NB | 12 847 грн. |
Whirlpool Whirlpool AKZ 96230 NB | 17 199 грн. |
Духова шафа Whirlpool AKZ96230NB (10049) | 15 999 грн. |
WHIRLPOOL AKZ9 6230 NB | 15 076 грн. |
Духова шафа Whirlpool AKZ9 6230 NB | 17 299 грн. |
Дизайн гарний, керування зручне. Купували в епіцентрі.
Майстер із сертифікату підключивши неправильно. Майстер з гарантії виявив цю помилку, але краще пекти не стала. За 4 роки жодну страву не приготувала добре. Індичка 500 гр печеться 1,5 рік і жорстка. Бісквіт 1 рік і часом ще недопечень. користуюся Whirlpool AKZ9 6230 WH більше року |
Модификації Whirlpool AKZ9 6230 NB
Ціни на Whirlpool AKZ9 6230 NB |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKZ9 6230 WH | від 12 179 грн. | 56 пропозицій | ||
Whirlpool AKZ9 6230 IX | від 11 616 грн. | 52 пропозиції | ||
Whirlpool AKZ9 6230 S | від 12 060 грн. | 64 пропозиції | ||
Whirlpool AKZ9 6230 NB | від 12 120 грн. | 71 пропозиція |