Духова шафа Whirlpool AKZ9 6230 S (859991530400)
Фото 11 |
Whirlpool AKZ9 6230 S |
|
Потужна електрична духова шафа підвищеної місткості для вбудовування в сучасні кухонні інтер'єри. Відрізняється стильним зовнішнім дизайном фасаду і просунутим електронним управлінням з фірмовою технологією 6th Sense. Дверцята духовки отримала подвійне скління, що запобігає випадкові опіки, і обладнана доводчиком SoftClosing. Крім підвищеної безпеки, ця конструкція перешкоджає поширенню спека по кухні.
Система примусової конвекції Ready2Cook рівномірно розподіляє тепло по всьому об'єму камери, гарантуючи відсутність локальних перепадів температур. Інноваційна функція Cook3 дозволяє готувати одночасно на різних рівнях без змішування запахів, що особливо зручно, коли потрібно нагодувати значну кількість гостей. Електронна система управління духовою шафою Whirlpool AKZ9 6230 S з інформативним цифровим дисплеєм підтримує безліч різних програм приготування, причому кожну з них можна скорегувати вручну. Завдяки каталітичної емалі, внутрішній об'єм легко очищається від забруднень після готування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool AKZ9 6230 S
Усі ціни 64 →Встраиваемый духовой шкаф WHIRLPOOL AKZ9 6230 S | 13 292 грн. |
Whirlpool Whirlpool AKZ 96230 S | 18 099 грн. |
Духова шафа Whirlpool AKZ96230S (10050) | 16 199 грн. |
WHIRLPOOL AKZ9 6230 S | 15 861 грн. |
Духова шафа Whirlpool AKZ 96230 S | 18 199 грн. |
Дизайн гарний, керування зручне. Купували в епіцентрі.
Майстер із сертифікату підключивши неправильно. Майстер з гарантії виявив цю помилку, але краще пекти не стала. За 4 роки жодну страву не приготувала добре. Індичка 500 гр печеться 1,5 рік і жорстка. Бісквіт 1 рік і часом ще недопечень. користуюся Whirlpool AKZ9 6230 WH більше року |
Модификації Whirlpool AKZ9 6230 S
Ціни на Whirlpool AKZ9 6230 S |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKZ9 6230 WH | від 12 179 грн. | 56 пропозицій | ||
Whirlpool AKZ9 6230 IX | від 11 587 грн. | 52 пропозиції | ||
Whirlpool AKZ9 6230 S | від 12 060 грн. | 64 пропозиції | ||
Whirlpool AKZ9 6230 NB | від 12 120 грн. | 71 пропозиція |