Духова шафа Whirlpool AKZM 8480 S (852584801130)
Фото 5 |
Whirlpool AKZM 8480 S |
|
Зручна у використанні та досить просунута духова шафа з місткою робочою камерою та сенсорною панеллю управління. Пекти оснащена жаровнею збільшеного розміру XXL - ємність зони нагріву становить 73 л. При цьому в духовці передбачена можливість паралельного приготування на різних рівнях, на одній із секцій встановлені висувні напрямні. На дисплеї відображається годинник, час таймера та параметри термообробки.
Є звуковий сигнал оповіщення, робоча зона отримала підсвічування. Духова шафа Whirlpool AKZM 8480 S, що вбудовується, добре пристосована для безпечного монтажу. Система охолодження корпусу гарантує, що зовнішні стінки печі не нагріватимуться до небезпечно високої температури. Безпечною є фасадна частина. Потрійний склопакет дозволяє торкатися дверцят без небезпеки отримання опіку. Модель оснащена продуктивним грилем та ефективною системою примусової конвекції. Духовка чудово справляється з приготуванням повністю всього спектру продуктів, від м'ясних та рибних до борошняного та овочів. Ця піч може послужити вдалим доповненням до домашньої кухні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool AKZM 8480 S
Усі ціни 15 →Духовка електрична Whirlpool AKZM 8480 S | 20 039 грн. |
Whirlpool AKZM8480S | 14 972 грн. |
Встраиваемый духовой шкаф WHIRLPOOL AKZM 8480 S | 16 129 грн. |
Whirlpool AKZM 8480 S | 16 517 грн. |
WHIRLPOOL AKZM 8480 S | 14 750 грн. |
Модификації Whirlpool AKZM 8480 S
Ціни на Whirlpool AKZM 8480 S |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKZM 8480 WH | від 14 750 грн. | 16 пропозицій | ||
Whirlpool AKZM 8480 S | від 14 750 грн. | 15 пропозицій | ||
Whirlpool AKZM 8480 NB | від 14 250 грн. | 21 пропозиція |