Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool AMW 442 IX
Фото 4 |
Whirlpool AMW 442 IX нержавіюча сталь чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool AMW 442 IX
Усі ціни 23 →Мікрохвильовка з грилем Whirlpool Amw 442 IX | 10 249 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Whirlpool AMW 442 IX | 10 699 грн. |
Whirlpool AMW442IX | 9 798 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Whirlpool AMW 442 IX | 10 621 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Whirlpool Amw 442 IX | 10 771 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Whirlpool AMW 442 IX
Ціни на Whirlpool AMW 442 IX |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AMW 442 IX | від 9 360 грн. | 23 пропозиції | ||
Whirlpool AMW 442 NB | від 9 969 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →