Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool AMW 442 NB (859991579860)
Фото 4 |
Whirlpool AMW 442 NB нержавіюча сталь чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool AMW 442 NB
Усі ціни 27 →Мікрохвильова піч з грилем Whirlpool Amw 442 NB | 10 504 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Whirlpool AMW 442 NB | 10 599 грн. |
Whirlpool AMW442/NB | 10 117 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Whirlpool AMW 442 NB | 10 589 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Whirlpool Amw 442 Nb | 10 944 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Whirlpool AMW 442 NB
Ціни на Whirlpool AMW 442 NB |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AMW 442 IX | від 9 360 грн. | 22 пропозиції | ||
Whirlpool AMW 442 NB | від 9 969 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →