Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 303 M сріблястий
Фото 4 |
Whirlpool MWP 303 M сріблястий чорний |
|
Виконана в сучасному дизайні мікрохвильова піч марки Whirlpool - це кухонний прилад великого об'єму. Він представляє середній ціновий сегмент і має впоратися не лише зі швидким розігрівом, а й із різними завданнями приготування їжі. При розмірах корпусу 30x54x40 см об'єм емальованої робочої камери моделі становить 30 літрів, а це означає, що всередині має поміститися каструля (діаметр поворотного столика 315 мм).
Крім 900-ватного генератора мікрохвиль тут є і гриль, що дозволяє розраховувати на страви з характерною рум'яною скоринкою. Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 303 M передбачає як пару відокремлених режимів (хвилі та грилювання), так і їхню комбінацію. Ще користувачеві доступні два варіанти розморожування, а саме за часом (ручна) та вагою продуктів (автоматична), а також 14 програм автоприготування. За допомогою останніх без додаткових налаштувань можна отримати йогурт, кекси, спагетті, різотто, суп, гамбургери та інше. Панель керування представлена сенсорними кнопками, які спростять догляд і допоможуть вибрати потрібні функції, в тому числі встановити один з 7 рівнів потужності магнетрона, налаштувати таймер або запустити цикл очищення парком AutoClean.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool MWP 303 M сріблястий
Мікрохвильова піч Whirlpool Mwp 303 M | 6 934 грн. |
WHIRLPOOL MWP 303 M | 7 360 грн. |
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 303 M | 5 940 грн. |
Микроволновая печь Whirlpool MWP 303 M | 6 001 грн. |
Микроволновая печь WHIRLPOOL MWP 303 M | 7 132 грн. |
Модификації Whirlpool MWP 303 M
Ціни на Whirlpool MWP 303 M |
---|---|---|---|---|
Whirlpool MWP 303 M сріблястий | від 5 940 грн. | 5 пропозицій | ||
Whirlpool MWP 303 SB чорний | від 6 099 грн. | 7 пропозицій |