Морозильна камера Whirlpool W 55ZM111 W 88 л
Фото 4 |
Whirlpool W 55ZM111 W 2020 рік |
|
Порівняно недорога вертикальна морозильна камера (морозильна шафа) з надійним ручним електромеханічним управлінням і тропічним кліматичним виконанням, що гарантує працездатність пристрою в умовах жаркого вітчизняного літа (до +43 °C). Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для домашнього використання, може встановлюватися в просторих кухнях чи коморах.
Виконаний в міцному функціональному корпусі, конструкція якого передбачає можливість перевішування дверцят на протилежну сторону. Корисний об'єм морозильної камери Whirlpool W 55ZM111 W становить 88 л, чого цілком достатньо для обслуговування потреб невеликої сім'ї з 2-3 осіб. Місце рівномірно розподілено між трьома відділеннями, в камері знайдеться місце для роздільного зберігання м'яса, птиці, риби, напівфабрикатів, овочів і фруктів. Завдяки продуктивної статичній системі охолодження в камері можна заморожувати до 8 кг продуктів на добу. Добротна пінополіуретанова теплоізоляція забезпечує не менше 16 год збереження стані глибокої заморозки (не вище -9 °C) при збої електроживлення. Апарат оснащений регульованими передніми ніжками і комплектується лотком для приготування льоду.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool W 55ZM111 W 88 л
Усі ціни 25 →Морозильна камера Whirlpool W55ZM 111 W | 8 611 грн. |
Морозильна камера Whirlpool W55ZM 111 W | 9 600 грн. |
Морозильна камера Whirlpool W55ZM 111 W | 8 631 грн. |
Морозильная камера Whirlpool W55ZM 111 W | 8 396 грн. |
Whirlpool W55ZM 111 W | 9 453 грн. |