Холодильник Whirlpool W5 711E W білий
Фото 5 |
Whirlpool W5 711E W білий білий нержавіюча сталь |
|
Класична модель двокамерного холодильника доступного цінового сегмента, представлена на ринку в рамках бюджетної лінійки пристроїв W5 від Whirlpool. Пристрій відрізняється виключно стандартним набором можливостей і компонуванням, завдяки чому перш за все націлене на користувачів, яким просто потрібен умовно кажучи «звичайний холодильник». Так, Whirlpool W5 711e W — це саме такий холодильник.
Загальний корисний об'єм становить 308 л, при цьому висота корпусу досягає 176 см.спеціальні датчики 6th Sense контролюють температуру і вологість всередині холодильника, створюючи оптимальні умови для тривалого зберігання продуктів. Морозилка традиційно розміщена внизу, її об'єм становить 111 л, а завдяки хорошій термоізоляції стінок техніка здатна зберігати холод всередині протягом 20 год без подачі електрики. Виробником передбачена підтримка технології Less Frost. Що ж стосується холодильного відділення, то його ємність становить 197 л, а внутрішнє оснащення включає чотири полиці із загартованого скла, великий висувний ящик для овочів і фруктів, а також три дверних полиці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool W5 711E W білий
Усі ціни 32 →Холодильник з морозильною камерою Whirlpool W5 711E W1 | 14 400 грн. |
Холодильник Whirlpool W5 711E W | 14 077 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Whirlpool W5 711E W1 | 15 829 грн. |
Холодильник с морозильной камерой Whirlpool W5 711E W 1 | 12 382 грн. |
WHIRLPOOL W5 711EW1 | 13 440 грн. |
Модификації Whirlpool W5 711E W
Ціни на Whirlpool W5 711E W |
---|---|---|---|---|
Whirlpool W5 711E W білий | від 12 270 грн. | 32 пропозиції | ||
Whirlpool W5 711E OX нержавіюча сталь | від 14 070 грн. | 24 пропозиції |