Холодильник Whirlpool W5 911E W білий (859991574050)
Фото 4 |
Whirlpool W5 911E W білий білий нержавіюча сталь |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool W5 911E W білий
Усі ціни 18 →Холодильник Whirlpool W5 911E W | 17 071 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Whirlpool W5911EW1 | 17 800 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Whirlpool W5 911E W | 16 245 грн. |
Холодильник Whirlpool W5 911E W1 | 21 040 грн. |
Whirlpool W5911EW | 21 560 грн. |
Поміститься все
Двокамерний окремий холодильник Whirlpool W5 911E W за рахунок своєї висоти 201 см належить до категорії місткою техніки. Велика холодильна і морозильна камера, об'ємом відповідно 261/111 л, дають змогу великій родині не економити на розкладці продуктів по поличках. Модель легко вписується в інтер'єр будь-якого приміщення завдяки конструкції зі знімними дверцятами, та прихованими ручками. Відсутність дорогої системи NoFrost, яка пересушує продукти в холодильній камері, не є вадою моделі і позитивно позначилася на прийнятною ціною виробу.
Температура за бортом — не перешкода
Пристрій оснащений компресорною одноконтурною системою охолодження, яка здатна за добу заморожувати до 5 кг продуктів. Розморожування випаровувальної камери виконується вручну по мірі накопичення в ній інею і льоду, а холодильний відсік розморожується автоматично. Час збереження холоду на рівні 24 годин є непоганим показником з урахуванням великої ємності внутрішніх камер і пояснюється хорошою теплоізоляцією шаф. Річне споживання електроенергії, що становить 306 кВт/год, що відповідає класу А+, а кліматичний клас виробу SN-ST дозволяє експлуатувати прилад в широкому діапазоні кімнатних температур від +10 до +38 °С.
Розумні сенсори включають холод
Пристрій має електронну сенсорну панель управління, розташовану усередині холодильної камери. Вона дозволяє точно контролювати процеси заморожування за допомогою фірмової системи LessFrost, знижує утворення інею. А вбудована система Fast Cooling c термосенсорів 6th sense автоматично активує зниження температури при додаванні на полиці нових продуктів. Це дозволяє економити енергоресурси, без втручання в регулювання режимів роботи приладу. Внутрішній простір холодильної шафи поділяється на відсіки з допомогою 5 скляних полиць, а нижня його частина, відведена для контейнера зони свіжості Fresh Box, призначеного для зберігання овочів і фруктів. На дверцятах шафи розміщено 3 бічних лотка для дрібнорозмірних продуктів і 1 лоток для звичайних пляшок. У морозильній камері знаходиться 3 висувних ящика для заморожених продуктів, а також лоток для льоду Ice Cube.
Модификації Whirlpool W5 911E W
Ціни на Whirlpool W5 911E W |
---|---|---|---|---|
Whirlpool W5 911E W білий | від 16 245 грн. | 18 пропозицій | ||
Whirlpool W5 911E OX нержавіюча сталь | від 15 300 грн. | 68 пропозицій |