Холодильник Whirlpool W55TM 4110 W білий
Whirlpool W55TM 4110 W білий 2020 рікW5 |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool W55TM 4110 W білий
Усі ціни 15 →Холодильник Whirlpool W55TM4110W1 | 14 251 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Whirlpool W55TM 4110 W | 12 099 грн. |
Whirlpool W55TM 4110 W 1 | 14 386 грн. |
Холодильник із морозильною камерою Whirlpool W55TM 4110 W | 11 989 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Whirlpool W55TM 4110 W1 W55TM4110W1 | 13 178 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →