Духова шафа Whirlpool W6 OS4 4S1 P (859991545390)
Фото 19 |
Whirlpool W6 OS4 4S1 P |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool W6 OS4 4S1 P
Усі ціни 14 →Духовка електрична Whirlpool W6 OS4 4S1 P BL | 26 400 грн. |
Whirlpool W6OS44S1P | 23 700 грн. |
Духовой шкаф электрический Whirlpool W6 OS4 4S1 P | 33 603 грн. |
WHIRLPOOL W6OS44S1PW | 34 182 грн. |
Духова шафа електрична Whirlpool W6 OS4 4S1 P | 33 635 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →