Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool W9 MD 260 IXL (859991544610)
Відео 1Фото 10 |
Whirlpool W9 MD 260 IXL нержавіюча сталь чорний |
|
Вбудована мікрохвильова піч компанії Whirlpool відноситься до середнього цінового сегменту, але завдяки своїм розширеним можливостям може конкурувати з дорожчими моделями. По-перше, це не звичайна мікрохвильова піч, а розумна. Вона здатна підключатися до Wi-Fi та підтримує дистанційне керування зі смартфона або планшета. У цьому допоможе мобільний додаток 6thSenseLive, де користувач знайде корисні інструкції, підказки та рецепти.
По-друге, за рахунок просунутих функцій пристрій може і підігрівати готові страви, і повноцінно готувати їжу, виступаючи в якості духової шафи. Кварцовий гриль готує продукти швидше, ніж традиційний інфрачервоний гриль, а також відрізняється енергоефективністю та легким очищенням. Режим Crispfry дає можливість готувати страви з хрусткою скоринкою, тільки з мінімальною кількістю олії.
Для цього в комплектацію входить спеціальна тарілка, де можна готувати піцу, пироги та інші запечені страви. Крім того, Whirlpool W9 MD 260 IXL виконує функції пароварки, дозволяючи готувати корисні страви на парі. Для цього також передбачено спеціальний посуд - тарілка для приготування рису, овочів та інших продуктів на пару. При цьому 3D-технологія забезпечує тривимірне розподілення тепла, а система конвекції передбачає наявність спеціальних вентиляторів, завдяки яким гаряче повітря постійно циркулює всередині камери та рівномірно нагріває вміст.
Сама піч досить містка – її об'єм становить 31 л. У числі корисних програм — турборозморожування JetDefrost, підйом дріжджового тіста, розморожування хліба та функція підтримки тепла для того, щоб страва залишалася гарячою. Покриття камери iXelium стійке до подряпин та корозії, а для легкого очищення призначена програма Auto Clean, яка використовує пару для розм'якшення засохлих плям та забруднень. Панель управління включає сенсорні кнопки і 3.5-дюймовий сенсорний екран з роздільною здатністю 480х320 пікселів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool W9 MD 260 IXL
Усі ціни 55 →Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool W9 MD260 IXL W9MD260IXL | 29 199 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool W9M D260IXL Silver W9MD260IXL | 29 199 грн. |
WHIRLPOOL W9 MD260 IXL | 25 446 грн. |
Whirlpool Whirlpool W9 MD260 IXL | 29 199 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч WHIRLPOOL W9MD260IXL | 29 199 грн. |
Модификації Whirlpool W9 MD 260 IXL
Ціни на Whirlpool W9 MD 260 IXL |
---|---|---|---|---|
Whirlpool W9 MD 260 IXL | від 17 764 грн. | 55 пропозицій | ||
Whirlpool W9 MD 260 BSS | від 21 799 грн. | 43 пропозиції |