Морозильний лар Whirlpool WHM 3911 390 л
Фото 7 |
Whirlpool WHM 3911 390 л454 л |
|
Морозильна скриня для зберігання збільшеного запасу продуктів. Це дуже місткий агрегат із відмінною продуктивністю. Зона заморозки представлена загальною камерою на 390 л! Додатково в наборі є три сітчасті вставки, що дозволяють грамотно організувати робочий простір сховища. Установка дозволить щодня заморожувати по 20 кг свіжих продуктів. Максимальна температура заморозки становить –24 °C.
Охолодження налаштовується за допомогою 6-позиційного поворотного регулятора. Передбачено окремий режим ECO, який робить морозильний скриньку Whirlpool WHM 3911 максимально економічним, забезпечуючи при цьому камеру зберігання інтенсивним холодом. Агрегат укомплектований дверцятами з підсвічуванням та замком. Блок налаштування винесений на передню кришку, щоб добре видно світлодіодні індикатори. Морозильник відрізняється покращеною теплоізоляцією – робоча камера зможе зберігати оптимальний рівень холоду протягом 45 годин після відключення електроенергії! Великий об'єм та хороша продуктивність не заважають морозильній камері бути енергоефективною. Ця модель відповідає класу А+. Середньорічне навантаження на мережу становить близько 319 кВтг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool WHM 3911 390 л
Усі ціни 42 →WHIRLPOOL WHM3911 1 | 17 458 грн. |
Морозильна скриня Whirlpool WHM3911 | 17 898 грн. |
Морозильна скриня Whirlpool WHM39111 | 18 899 грн. |
Морозильна скриня Whirlpool WHM3911 | 17 624 грн. |
WHIRLPOOL WHM3911 1 | 17 371 грн. |
Купила цю скриню 7 років тому. За весь цей час жодного разу не підвів! Працює стабільно, морозить відмінно, поломок
жодного разу не було.Якщо дозволяє площа приміщення-дуже рекомендую! не знайдено користуюся Whirlpool WHM 3911 більше року |
Модификації Whirlpool WHM 3911
Ціни на Whirlpool WHM 3911 |
---|---|---|---|---|
Whirlpool WHM 3911 390 л | від 15 699 грн. | 42 пропозиції | ||
Whirlpool WHM 4611 454 л | від 17 010 грн. | 3 пропозиції |