Холодильник Whirlpool WQ9 E1L нержавіюча сталь
Фото 6 |
Whirlpool WQ9 E1L нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool WQ9 E1L нержавіюча сталь
Усі ціни 13 →Холодильник Whirlpool WQ9 E1L | 49 916 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Whirlpool WQ9 E1L | 47 500 грн. |
WHIRLPOOL WQ9E1L | 60 610 грн. |
Холодильник Side-by-Side Whirlpool WQ9 E1L | 61 395 грн. |
whirlpool WQ9 E1L | 47 490 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →