Посудомийна машина Whirlpool WSFO 3T223 PC X нержавіюча сталь (859991552860)
Фото 16 |
Whirlpool WSFO 3T223 PC X нержавіюча сталь
2021 ріквузькі
Комплектів посуду:10
Сушка:конденсаційна
Кількість програм:7 шт
Енергоспоживання:A++
Витрата води:9 л
Рівень шуму:43 дБ
Ширина:45 см
Додаткові форсунки Power Clean для інтенсивного очищення посуду.
Всі характеристики
Характеристики WSFO 3T223 PC X
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool WSFO 3T223 PC X нержавіюча сталь
Усі ціни 8 →Whirlpool WSFO 3T223 PC X | 16 290 грн. |
Посудомоечная машина Whirlpool WSFO 3T223 PC X | 16 459 грн. |
Посудомийна машина Whirlpool WSFO 3T223 PC X | 18 613 грн. |
Whirlpool WSFO 3T223 PC X | 19 598 грн. |
Whirlpool WSFO 3T223 PC X | 20 076 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →