Гідроакумулятор Wilo A 150/10 (2015010)
13 145 грн. Купити! Розширювальний бак Wilo-A 150/10, 150 л, 10 бар, вертикальний, змінна мембМаркетплейс: Rozetka.ua BudHeatingЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Wilo A 150/10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Wilo A 150/10
Ціни на Wilo A 150/10 |
---|---|---|---|---|
Wilo A 15/10 | від 1 673 грн. | 2 пропозиції | ||
Wilo A 35/10 | від 3 203 грн. | 2 пропозиції | ||
Wilo A 50/10 | від 4 398 грн. | 2 пропозиції | ||
Wilo A 100/10 | від 6 009 грн. | 3 пропозиції | ||
Wilo A 150/10 | від 13 145 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →