Циркуляційний насос Wilo CronoLine IL-40/220-1.5/4 17 м DN 40 440 мм
Wilo CronoLine IL-40/220-1.5/4 17 м
DN 40
440 мм
продуктивний
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:28000 л/год
Макс. напір:17 м
Споживана потужність:1500 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики CronoLine IL-40/220-1.5/4
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wilo CronoLine IL-40/220-1.5/4
Ціни на Wilo CronoLine IL-40/220-1.5/4 |
---|---|---|---|---|
Wilo CronoLine IL-80/160-1.5/4 8 м DN 80 440 мм | від 66 384 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-65/170-1.5/4 10.5 м DN 65 430 мм | від 52 667 грн. | 2 пропозиції | ||
Wilo CronoLine IL-50/200-1.5/4 13.5 м DN 50 440 мм | від 51 278 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-40/220-1.5/4 17 м DN 40 440 мм | від 52 654 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →