Циркуляційний насос Wilo CronoLine IL-50/220-2.2/4 16 м DN 50 440 мм
Wilo CronoLine IL-50/220-2.2/4 16 м
DN 50
440 мм
продуктивний
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:45000 л/год
Макс. напір:16 м
Споживана потужність:2200 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики CronoLine IL-50/220-2.2/4
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wilo CronoLine IL-50/220-2.2/4
Ціни на Wilo CronoLine IL-50/220-2.2/4 |
---|---|---|---|---|
Wilo CronoLine IL-80/170-2.2/4 10.2 м DN 80 440 мм | від 74 001 грн. | 2 пропозиції | ||
Wilo CronoLine IL-65/210-2.2/4 14.5 м DN 65 475 мм | від 55 784 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-50/220-2.2/4 16 м DN 50 440 мм | від 53 846 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL 65/160-2.2/4 18 м DN 65 430 мм | від 56 112 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →