Циркуляційний насос Wilo CronoLine IL-50/260-3/4 23 м DN 50 440 мм
Wilo CronoLine IL-50/260-3/4 23 м
DN 50
440 мм
продуктивний
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:39000 л/год
Макс. напір:23 м
Споживана потужність:3000 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики CronoLine IL-50/260-3/4
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wilo CronoLine IL-50/260-3/4
Ціни на Wilo CronoLine IL-50/260-3/4 |
---|---|---|---|---|
Wilo CronoLine IL-80/210-3/4 15 м DN 80 500 мм | від 76 284 грн. | 2 пропозиції | ||
Wilo CronoLine IL 65/220-3/4 18 м DN 65 475 мм | від 59 595 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-65/250-3/4 22.5 м DN 65 475 мм | від 63 366 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-50/260-3/4 23 м DN 50 440 мм | від 61 770 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →