Циркуляційний насос Wilo CronoLine IL-65/120-0.55/4 4.8 м DN 65 340 мм
Очікується у продажу 58 128 грн. Основне призначення: для систем опалення; Принцип дії: відцентровий; Тип ротора: "сухий"; Продуктивність (л/год): 48000; Напір (м): 4.8; Мін. t рідини (°С): -20; Макс. t рідини (°С): 140; швидкостей роботи: 1 швидкість; Макс. споживана потужність (Вт): 550; Напруга мережі: 380 В; З' |
Wilo CronoLine IL-65/120-0.55/4 4.8 м
DN 65
340 мм
продуктивний
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:48000 л/год
Макс. напір:4.8 м
Споживана потужність:550 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики CronoLine IL-65/120-0.55/4
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wilo CronoLine IL-65/120-0.55/4
Ціни на Wilo CronoLine IL-65/120-0.55/4 |
---|---|---|---|---|
Wilo CronoLine IL-50/150-0.55/4 7 м DN 50 340 мм | від 43 912 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-40/160-0.55/4 8.5 м DN 40 340 мм | від 44 595 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-32/170-0.55/4 10.2 м DN 32 320 мм | від 44 036 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →