Циркуляційний насос Wilo CronoLine IL-65/150-0.75/4 7 м DN 65 430 мм
Wilo CronoLine IL-65/150-0.75/4 7 м
DN 65
430 мм
продуктивний
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:51000 л/год
Макс. напір:7 м
Споживана потужність:750 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики CronoLine IL-65/150-0.75/4
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wilo CronoLine IL-65/150-0.75/4
Ціни на Wilo CronoLine IL-65/150-0.75/4 |
---|---|---|---|---|
Wilo CronoLine IL-65/150-0.75/4 7 м DN 65 430 мм | від 56 770 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-50/160-0.75/4 9 м DN 50 340 мм | від 49 416 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-40/170-0.75/4 10.5 м DN 40 340 мм | від 49 182 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →