Циркуляційний насос Wilo CronoLine IL-65/150-5.5/2 26 м DN 65 430 мм
Wilo CronoLine IL-65/150-5.5/2 26 м
DN 65
430 мм
19 м
DN 80
400 мм
22 м DN 65
340 мм
26 м DN 65
430 мм
27 м DN 65
340 мм
33 м DN 50
340 мм
34 м DN 65
430 мм
38 м DN 50
340 мм
41 м DN 40
340 мм
продуктивний
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:95000 л/год
Макс. напір:26 м
Споживана потужність:5500 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики CronoLine IL-65/150-5.5/2
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wilo CronoLine IL-65/150-5.5/2
Ціни на Wilo CronoLine IL-65/150-5.5/2 |
---|---|---|---|---|
Wilo CronoLine IL-80/130-5.5/2 19 м DN 80 400 мм | від 79 637 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-65/130-5.5/2 22 м DN 65 340 мм | від 67 017 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-65/150-5.5/2 26 м DN 65 430 мм | від 76 659 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-65/140-5.5/2 27 м DN 65 340 мм | від 66 628 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-50/160-5.5/2 33 м DN 50 340 мм | від 64 099 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-65/160-5.5/2 34 м DN 65 430 мм | від 76 961 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-50/170-5.5/2 38 м DN 50 340 мм | від 71 011 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-40/170-5.5/2 41 м DN 40 340 мм | від 71 574 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →