Циркуляційний насос Wilo CronoLine IL-65/160-1.1/4 9 м DN 65 430 мм
Wilo CronoLine IL-65/160-1.1/4 9 м
DN 65
430 мм
продуктивний
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:54000 л/год
Макс. напір:9 м
Споживана потужність:1100 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики CronoLine IL-65/160-1.1/4
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wilo CronoLine IL-65/160-1.1/4
Ціни на Wilo CronoLine IL-65/160-1.1/4 |
---|---|---|---|---|
Wilo CronoLine IL-80/150-1.1/4 7 м DN 80 440 мм | від 65 356 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-65/160-1.1/4 9 м DN 65 430 мм | від 54 518 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-50/170-1.1/4 10.2 м DN 50 340 мм | від 45 980 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-65/170-1.1/4 10.5 м DN 65 430 мм | від 51 042 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-40/210-1.1/4 14.5 м DN 40 440 мм | від 49 007 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →