Насосна станція Wilo HiMulti 3H50 24
Wilo HiMulti 3H50 24 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo HiMulti 3H50 24
Усі ціни 7 →Насосна станція Wilo HiMulti 3 H 50/2-24 (2549348) 2549348 | 27 248 грн. |
Насосна станція Wilo HiMulti3H50/2-24 2549348 | 27 352 грн. |
Cамовсмоктуюча побутова насосна станція з баком 50л WILO HiMulti3H50/2-24P | 27 846 грн. |
Насосна станція Wilo HiMulti 3 H 50/2-24P (2549339) 2549339 | 27 799 грн. |
Насосна станція Wilo HiMulti3H50/2-24P 2549339 | 26 196 грн. |
Багатоступеневий горизонтальний відцентровий насос Wilo HiMulti3H50/2-24 ( | 32 405 грн. |
Багатоступеневий горизонтальний відцентровий насос Wilo HiMulti3H50/2-24P | 31 034 грн. |
Додаткові функції і можливості насосної станції Wilo HiMulti 3H50 24:
- Максимальна температура навколишнього середовища — 50 °С
РекомендуємоПорівняти в таблиці →