Каналізаційна установка Wilo HiSewlift 3-15
Wilo HiSewlift 3-15 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo HiSewlift 3-15
Усі ціни 8 →Каналізаційна установка WILO HiSewlift 3-15 400Вт Hmax 7м 5.2м³/ч 4191675 | 19 500 грн. |
Насосна установка Wilo HiSewlift 3-15 (4191675) 4191675 | 16 334 грн. |
Wilo HiSewlift 3-15 | 14 561 грн. |
Wilo Wilo HiSewlift 3-15 | 19 501 грн. |
Wilo HiSewlift 3-15 компактная насосная установка 4191675 | 14 590 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості насосної станції Wilo HiSewlift 3-15:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Максимальна відкачування по вертикалі — 8 м
- Максимальна відкачування по горизонталі — 80 м
- Діаметр відкачування — 23/28/32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →