Насосна станція Wilo Initial Jet System 4-4-50
Wilo Initial Jet System 4-4-50 22 л 800 Вт50 л 1100 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo Initial Jet System 4-4-50
Усі ціни 6 →Насосна станція Wilo Initial Jet System 4-4-50 (4168024) 4168024 | 17 094 грн. |
Wilo Wilo Initial Jet System 4-4-50 (4168024) 4168024 | 20 652 грн. |
Насосна станція Wilo INITIAL JET SYSTEM 4-4-50 4168024 | 15 075 грн. |
Насосна станція Wilo Initial Jet System 4-4-50 (4168024) | 20 362 грн. |
Cамовсмоктуюча одноступенева насосна установка WILO INITIAL JET SYSTEM 4-4 | 17 220 грн. |
Насосна станція Wilo INITIAL JET SYSTEM 4-4-50 (4168024) | 19 084 грн. |
Додаткові функції і можливості насосної станції Wilo Initial Jet System 4-4-50:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Wilo Initial Jet System 4-4-50
Ціни на Wilo Initial Jet System 4-4-50 |
---|---|---|---|---|
Wilo Initial Jet System 3-4-22 | від 8 993 грн. | 7 пропозицій | ||
Wilo Initial Jet System 4-4-50 | від 15 075 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →