Циркуляційний насос Wilo Stratos-D 80/1-12 PN10 12 м DN 80 360 мм (2150601)
Товар застарів 111 162 грн. Основне призначення: для систем опалення; Принцип дії: відцентровий; Тип ротора: "мокрий"; Продуктивність (л/год): 108000; Напір (м): 12; Мін. t рідини (°С): -10; Макс. t рідини (°С): 110; швидкостей роботи: плавне регулювання; автоматичний режим роботи; дисплей; Макс. споживана потужність (Вт): 1550 |
Wilo Stratos-D 80/1-12 PN10 12 м
DN 80
360 мм
7 м
DN 32
220 мм
8 м DN 40
220 мм
8 м DN 50
250 мм
9 м DN 50
280 мм
10 м DN 32
220 мм
11 м DN 50
340 мм
12 м DN 40
250 мм
12 м DN 50
280 мм
12 м
DN 80
360 мм
17 м
DN 40
250 мм
17 м
DN 50
340 мм
18 м
DN 50
340 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:108000 л/год
Макс. напір:12 м
Споживана потужність:1550 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики Stratos-D 80/1-12 PN10
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wilo Stratos-D 80/1-12 PN10
Ціни на Wilo Stratos-D 80/1-12 PN10 |
---|---|---|---|---|
Wilo Stratos-D 32/1-8 7 м DN 32 220 мм | від 75 636 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo Stratos-D 40/1-8 8 м DN 40 220 мм | від 76 582 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo Stratos-D 50/1-8 8 м DN 50 250 мм | від 103 579 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo Stratos-D 50/1-9 9 м DN 50 280 мм | від 105 470 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo Stratos-D 32/1-12 10 м DN 32 220 мм | від 76 582 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo Stratos-D 65/1-12 11 м DN 50 340 мм | від 149 434 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo Stratos-D 40/1-12 12 м DN 40 250 мм | від 96 909 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo Stratos-D 50/1-12 12 м DN 50 280 мм | від 114 347 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →